Відбулася гостьова лекція Штефан Людмили Володимирівни – професора кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків)

20 травня 2022 року відбулася лекція Штефан Людмили Володимирівни – доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків) на тему «Формування професійних дій у сучасних умовах стану суспільства» у межах навчальної дисципліни «Методика професійного навчання» для здобувачів освітньо-професійних програм спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Найбільший інтерес у слухачів викликала частина лекції, присвячена технології розроблення навчального тренінгу з формування професійних дій. Щиро дякуємо шановній Людмилі Володимирівні за змістовну, цікаву лекцію і сподіваємося на подальшу співпрацю.