Відбулася гостьова лекція Печенюк Таміли Григорівни – професора, завідувача кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв (м. Львів)

24 травня 2022 року відбулася лекція Печенюк Таміли Григорівни – кандидата мистецтвознавства, професора, завідувача кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв (м. Львів) на тему “Гармонія кольору” для здобувачів освітніх програм «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика».

В контексті формування загальних та фахових компетентностей здобувачів освіти, надзвичайно цінним та корисним було пояснення теми на прикладі творів художнього текстилю.

Щиро дякуємо Тамілі Григорівні за змістовну, яскраво ілюстровану лекцію прикладного спрямування та сподіваємося на подальшу співпрацю.