Відбулася гостьова лекція Кулібаби О.С. – заступника директора з навчальної роботи Калинівського технологічного фахового коледжу на тему «Планування роботи навчального закладу фахової передвищої освіти»

29 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція Кулібаби Олени Сергіївни – заступника директора з навчальної роботи Калинівського технологічного фахового коледжу на тему «Планування роботи навчального закладу фахової передвищої освіти».

Під час лекції Олена Сергіївна охарактеризувала основні принципи планування роботи в навчальному закладі фахової передвищої освіти; висвітлила особливості розроблення планувальної документації, а саме програми розвитку закладу освіти, перспективного плану роботи навчального закладу, плану роботи закладу на поточний навчальний рік та навчальної документації для реалізації освітньої діяльності (навчальні плани, робочі навчальні плани, поурочні плани, плани роботи класних керівників, розклади аудиторних та позааудиторних занять, плани роботи циклових комісій тощо). На завершення заняття Олена Сергіївна відповіла на питання аудиторії.

Щиро дякуємо шановній Олені Сергіївні за можливість ознайомитися з досвідом роботи закладу фахової передвищої освіти.