Вебінар завідувачки інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки Хмельницького національного університету Оксани Миколаївни  Бичко на тему «Академічна доброчесність. Пошук наукової інформації» (05.05.2023)

05 травня 2023 року для студентів, кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва завідувачкою інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки Хмельницького національного університету Оксаною Миколаївною  Бичко було проведено вебінар на тему «Академічна доброчесність. Пошук наукової інформації».

Практична цінність теми вебінару обумовлена необхідністю дотримання принципів академічної доброчесності учасниками освітнього процесу. В контексті цього особливу увагу Оксана Миколаївна звернула на Положення про систему забезпечення академічної доброчесності у ХНУ та Кодекс академічної доброчесності учасників освітнього процесу ХНУ, наголосила на базових принципах академічної доброчесності та видах академічної відповідальності за їх порушення.

Під час лекції було детально охарактеризовано особливості академічного письма та дотриманні принципів академічної доброчесності під час академічного письма. Схарактеризовано Національні стандарти, щодо оформлення бібліографічної інформації, міжнародні стилі цитування інформаційних джерел та генератори посилань. Звернули увагу здобувачів на електронний репозитарій наукової бібліотеки ХНУ та його можливості в підготовці до занять та написанні різних видів робіт.

Щиро дякуємо Оксані Миколаївні за проведений  вебінар та співпрацю.