Вебінар Варшавського університету «Наукометрія – це просто» для викладачів Хмельницького національного університету

З 11 по 18 квітня 2023 року компанія E-SCIENCE SPACE за сприяння Варшавського університету (Польща) проведи для викладачів Хмельницького національного університету вебінар на тему «Наукометрія – це просто». Під час онлайн зустрічей розглядалися питання підбору журналу для публікації з бази Scopus та Web of Science, правила цитування тощо.

Викладачі кафедри технологічної та професійної освіти Красильникова Г.В. та Красильников С.Р. взяли участь у вебінарі та розширили свої знання щодо пошуку журналів в наукометричних базах та підготовки власних статей для публікації в базах Scopus та Web of Science. Позитивне враження від заходу склалося завдяки надзвичайно актуальній тематиці та професіоналізму доповідачки експертки з питань наукометрії Аліни Кривобокової.