В майстерні художниці Неллі ПАВЛОВОЇ

02 листопада 2023 року студенти ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» відвідали майстерню (в Хмельницькій обласній організації Національної Спілки художників України) відомої і знаної художниці, членкині Національної Спілки художників України, яка гостинно зустріла і поділилася своїм творчим досвідом зі студентами груп: ДМ-20, ДМ-22.

З 1994 року Неллі Павлова веде активну виставкову діяльність; тільки персональних виставок має більше п’ятдесяти, і не лише у Хмельницькому, а й Кам’янці-Подільському, Києві, Одесі, польському Чеханові. Чимало її творів знаходяться в музеях, галереях, приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Угорщини, Росії, США, Франції.

Працює Неллі Миколаївна у різних видах мистецтва – живописі, графіці та ДПМ. Серед основних творів Неллі ПАВЛОВОЇ серія її графічних робіт – «Історія у камені» – вважається візитною карткою Хмельниччини. Полотнам художниці притаманна декоративна виразність кольорів, стримана, колористична палітра, орнаментальність, умовність і узагальненість форм, площинність композиції.

Художниця веде активну виставкову діяльність, проводить творчі зустрічі, дає майстер класи тощо.

З робіт Неллі Павлової дізнаємося про маленькі маєтки, вілли, собори, ошатні старовинні будиночки Львова, Києва, Одеси, Хмельницького, Антонін, Фастова, які вже так давно загубились десь на вулицях сучасного міста, а тепер раптом знайшлись у своїй провінційній пишності.

Дякуємо Неллі Миколаївні за творчість і гостинність. Дуже цікавою і насиченою була зустріч. Ми пишаємося тим, що мали можливість поспілкуватися і взнати дуже багато цікавого з історії нашого міста. ДЯКУЄМО !!!