Участь здобувачів та викладачів кафедри у вебінарі “Організація навчального процесу з викладання предмета технології в НУШ” (24.09.2024 р.)

24 вересня 2024 року здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Середня освіта. Технології та інформатика” в межах вивчення дисципліни “Теорія і методика навчання технологій”, взяли участь у вебінарі “Організація навчального процесу з викладання предмета Технології в НУШ”.

За результатами вебінару “Організація навчального процесу з викладання предмета Технології в НУШ” здобувачі вищої освіти пройшли тестування й отримали сертифікати.

Викладачі кафедри, що забезпечують підготовку здобувачів освіти за вище вказаною ОПП також підвищили свою кваліфікацію долучившись до заходу. Свідченням цього є сертифікати.

Дякуємо організаторам за змістовний захід і можливість до нього.