Участь здобувачів та викладача кафедри у відкритті виставки художніх виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва “Сяйво творіння”

11 вересня 2024 року здобувачі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво. Декоративне мистецтво. Реставрація» у супроводі старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдана Крулика відвідали культурний захід у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва.

Захід відбувся з нагоди виставки художніх виробів волочиських майстрів декоративно-прикладного мистецтва Ганни Єрменчук-Гручман, яка презентувала декоративний розпис та витинанку, та Оксани Баландюк, яка презентувала художню обробку шкіри. Їх твори можна вирізнити високою виконавською майстерністю, складністю сюжетів та глибиною думки, що пронизані українськими традиціями.

Також у стінах ХОМЦКіМ на разі експонуються військові арти, створені силами майстрів спілки «Рукотвори». Серед них є дві гільзи розписані старшим викладачем кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богданом Круликом. В перспективі ці твори планують реалізувати на благодійних аукціонах задля потреб ЗСУ.