Участь здобувачів освітніх програм «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» та «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів «Барви Поділля»

15 червня 2023 року університет та Студентський Будинок моделей проводили у онлайн форматі Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля».

До різних номінацій було подано 181 конкурсну роботу учасниками з 11 закладів вищої освіти (університети, академія) та 14 закладів фахової передвищої освіти (коледжі, навчальні центри). Роботи подавалися у вигляді фотографій чи відео-матеріалів ескізів та готових робіт.

На конкурс аксесуарів, доповнень і взуття студенткою третього курсу Мариною Ковальчук, що навчається за освітньою прогамою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, було представлено комплект: клатч з деревини оздоблений вишивкою хрестиком та коль’є з деревини. Аксесуари виконано під керівництвом доцента кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Олександра Лівшуна.

Дякуємо здобувачці за сучасний погляд на нашу спадщину та втілення його у концепції художнього виробу, оздобленого в етностилі.

Здобувачі третього курсу освітньої програми «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» Вікторія Гаруліч та Марія Бородкіна також представили результати своєї творчої діяльності під керівництвом старшого викладача кафедри Олени Міщенко в конкурсі аксесуарів, доповнень і взуття.

Вітаємо Марину, Вікторію та Марію з першими кроками у світі моди та дизайну, бажаємо нових творчих звершень та перемог. Вкотре дякуємо ЗСУ за можливість навчати і здобувати освіту в Україні. Цінуймо та плекаймо нашу культуру!