Участь здобувачів кафедри у ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (11 жовтня 2024 р.)

11 жовтня 2024 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи».

Робота конференції проходила за такими напрямами:

1. Особливості розвитку технологічної освітньої галузі в умовах НУШ.

2. Інформаційно-комунікаційні технології в реалізації завдань професійної та технологічної освіти.

3. Дистанційне та змішане навчання у професійній та технологічній освіті.

4.Інновації в сучасній професійній та технологічній освіті.

До роботи конференції долучилися здобувачі освіти різних освітньо-професійних програм бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. Зокрема, тези у збірнику конференції опублікували: Андрєєва Аліна, Багрій Михайло, Веремчук Марія, Возний Іван, Годун Петро, Гребенюк Максим, Кошель Ірина, Крапп Вадим,    Ліпкін Дмитро, Овод Олександр, Середа Вікторія,  Татарчук Олег, Трачевський Віталій, Шароварська Наталія, Тимченко Максим, Вознюк Олександр.

Щиро дякуємо Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за організацію конференції на високому науковому рівні, активну співпрацю з кафедрою технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

Збірник матеріалів Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції (Умань, 10 жовтня 2024 р.).