Участь викладачів та здобувачів кафедри у ІІІ Всеукраїнській виставці творчих робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “З любов’ю до України”

23 серпня 2023 року в Меморіальному комплексі “Борцям за волю України” відбудулося відкриття ІІІ Всеукраїнської виставки творчих робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва “З любов’ю до України”. Відкрив виставку директор Стрийського краєзнавчого музею “Верховина” Микола Закусов, підкресливши, що вона стала традиційною і вже третій рік поспіль об’єднує різних митців.

Головними організаторами та ідейними натхненниками виставки є ГО “Спілка творчих людей” на чолі із Наталією Семків.

Традиційно у виставці із представленням творчих робіт взяли участь викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва:

• к. пед. н., старший викладач Олена Самборська;
  • Нікіта Герасименко, Яна Приступа, Марія Бородкіна (гр. ДМ-20-1) – здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Керівник – к. пед. н., доцент Корницька Л. А.;
  • Яна Васьковецька, Тетяна Заворотна, Павло Словіцький (гр. ДМ-20-1) – здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Керівник – ст. викладач Дубовик С. В.;

На виставці представлені різножанрові творчі роботи митців з різних куточків України. Виставка триватиме місяць. За бажанням частину робіт можна придбати, усі ж вилучені кошти підуть на допомогу нашим Захисникам.

Дякуємо ГО “Спілка творчих людей” за можливість долучитись до цікавої мистецької події!