Участь викладачів та здобувачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи» (21.11.2023 р.)

21 листопада 2023 року викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету прийняли участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи»на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Відмітимо, що Хмельницький національний університет мав за честь бути співорганізатором цієї конференції.

Робота конференції проходила за такими напрямами:

1.  Тенденції професійної підготовки майбутніх фахівців професійної та технологічної освіти в умовах євроінтеграційних процесів.

2.  Дистанційне та змішане навчання у професійній та технологічній освіті.

3.  Підготовка вчителя до організації компетентнісного навчання у Новій українській школі.

4.  Теорія і практика формування м’яких навичок (soft skills) у здобувачів професійної та технологічної освіти.

5.  Практична підготовка майбутніх фахівців професійної та технологічної освіти.

Щиро дякуємо Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини за високий рівень проведення конференції.