Участь викладачів кафедри в журі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Творімо добро заради миру»

З метою виховання в дітей та молоді почуття добра, любові, миру, поваги, дружби, чесності, порядності, формування позитивного гуманістичного образу, виховання почуття відповідальності та взаємодопомоги впродовж 15-ти років проводиться конкурс дитячої творчості, започаткований благодійною організацією «Фонд родини Кольгофер». З 2014 року конкурс отримав назву Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Творімо добро заради миру».

Котрий рік поспіль, у тісній співпраці Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва з благодійною організацією «Фонд родини Кольгофер» проходить чудовий конкурс дитячої творчості під гаслом «Творімо добро заради миру».

Активними учасниками цьогоріч стали учні 20-ти закладів культури та освіти, мистецьких шкіл, які навчаються образотворчому та декоративно-прикладному мистецтву (157 творчих робіт). Своєю творчістю на тему добра, миру, любові, поваги, дружби та чесності поділились маленькі митці з Хмельницької, Київської, Житомирської, Тернопільської та Кіровоградської областей.

15 травня 2023 року відбулося засідання журі конкурсу, до складу якого увійшли провідні митці Хмельниччини: Бучківська Галина Вікентіївна – декан гуманітарного факультету, професор кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва і технологій Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії; Крулик Богдан Володимирович – старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету; Рожко-Павленко Людмила Федорівна – викладач-методист Хмельницької художньої школи, мистецтвознавиця, членкиня Національної спілки художників України; Стан Таїсія Сергіївна – керівник аматорської художньої студії «Рукотвори» Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, голова обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва, заслужений працівник культури України.

Поспішаймо змінювати себе та робити добро!
Почнемо з найменшого – і добра у світі побільшає!