Участь викладачів кафедри в урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського

23 червня 2023 року у Володимирському педагогічному фаховому коледжі імені Агатангела Кримського відбулось урочисте вручення дипломів випускників. Цього року слова вітань лунали на адресу 223-х майбутніх педагогів, з яких 47 отримали дипломи з відзнакою. У заповненій залі зібрались випускники, їхні батьки, друзі, рідні, педагоги, які протягом чотирьох років вкладали у них свої знання та досвід, а також керівництво коледжу та запрошені гості.

Першим випускників закладу освіти привітав директор Микола Савельєв, який зазначив, що цей день є особливим для всієї родини кримчан, адже він знаменує завершення освітнього процесу, який відбувався у складних умовах сьогодення, та початок нового етапу у житті молодих фахівців.

З вітальним словом до майбутніх освітян звернувся і міський голова Ігор Пальонка, очільниця пресслужби 14-ї ОМБр, майор  Надія Замрига, ректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки Анатолій Цьось та інші представники закладів освіти України писутні на заході.

Долучилися до привітань випускників та керівництва закладу освіти й представники кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. Директору колежду, к.пед.н., Заслуженому працівнику освіти України та заступнику директора з навчальної роботи, к.пед.н. Олександру Юринцю під час вітального слова від закладу було вручено Подяку ректора Хмельницького національного університету. Голові циклової комісії викладачів трудового навчання та технологій – викладачу методисту Ользі Вітрук – Грамоту за багаторічну плідну співпрацю та високий рівень підготовки майбутніх вчителів трудового навчання та технологій.

Окремі вітання звучали й для винуватців свята під час вручення дипломів.

Проте візит до Волинського закладу освіти був пов’язаний не лише їз святковими урочистостями. Адже кафедра давно співпрацює з коледжем в науковому контексті, залучає представників колективу закладу у якості стейкхолдерів, випускники закладу продовжують здобувати освіту в стінах Хмельницького національного університету. От і сьогодні, під час візиту представників кафедри у заклад освіти, було вирішено ряд питань, що стосуються подальшої співпраці та перспектив поновлення договору між закладами освіти. Щиро дякуємо очільнику та колективу коледжу за можливість долучитися до заходу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Дякуємо Збройним Силам України за те, що у цьогорічних випускників є можливість обирати свій подальший шлях в рідній Україні!