Участь викладачів кафедри в оцінюванні художніх робіт учнів та вихованців закладів позашкільної освіти м. Хмельницького у складі журі міського конкурсу «Різдвяна феєрія»

18 грудня 2023 року у виставковій залі Хмельницької художньої школи (вул. Проскурівська, 67) відбувся конкурсний перегляд та оцінювання художніх робіт учасників міського конкурсу різдвяної іграшки та новорічної атрибутики «Різдвяна феєрія». Конкурс щорічно проводиться за ініціативи Хмельницької школи мистецтв «Озерна» і має за мету:

• популяризації серед учнівської молоді традицій святкування новорічно-різдвяних свят;
  • виховання художнього смаку та формування в учнів практичних вмінь і навичок з виготовлення новорічно-різдвяної атрибутики з використанням різноманітних матеріалів і технік;
  • відродження національних традицій у виготовленні іграшки як частки матеріальної і духовної культури народу;
  • подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей та молоді;
  • популяризацію дитячої художньої творчості;
  • співпрацю та обмін досвідом між викладачами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Організаторами Конкурсу є управління культури і туризму Хмельницької міської ради та Хмельницька школа мистецтв «Озерна».

Конкурс проводився у номінаціях: «Об’ємна іграшка», «Об’ємна композиція» та «Різдвяний ліхтарик». Свої роботи представили мистецькі школи міста Хмельницького. Вік учнів, які взяли участь у виставці, від 8 до 16 років. Оцінювати роботи учнів та вихованців у складі журі конкурсу було запрошено старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдана Крулика та к.пед.н., доцента кафедри Вікторію Хренову.

Конкурс проводиться протягом грудня у два етапи:
І етап – до 15.12.2023р. – подання художніх робіт на конкурсний перегляд журі;
ІІ етап – з 20.12.2023р. до 08.01.2024р. – виставка різдвяної іграшки та новорічної атрибутики «Різдвяна феєрія».

20 грудня о 16.00 у виставковій залі Хмельницької художньої школи відбудеться  відкриття  виставки  та нагородження переможців конкурсу «Різдвяна феєрія – 2023». Запрошуємо усіх охочих відвідати виставку! Експозиція подарує вам незабутні враження в атмосфері новорічно-різдвяних свят. Виставка триватиме з 20 грудня 2023 року по 08 січня 2024 року.