Участь викладачів кафедри в авторському тренінгу «Арт-терапія новорічної прикраси» (16.12.2022 р.)

16 грудня 2022 року Ірина Андрощук взяла участь в авторському тренінгу «Арт-терапія новорічної прикраси». Провела тренінг Осадченко Інна Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокористування України, директорка громадської організації «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури».

Практично цінними в умовах військової агресії є запропоновані арт-терапевтичні методики, техніки відпускання образ, які дають можливість не лише проаналізувати свої потреби й бажання, а й визначити основні життєві орієнтири.

Щиро вдячні Інні Іванівні за актуальні методики й арт-терапію та співпрацю з кафедрою технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.