Участь викладачів кафедри у виїздному засіданні на базі роботодавців

30 червня 2022 року викладачі кафедри Андрощук Ірина, Андрощук Ігор, Вікторія Хренова, Віктор Приймак та Богдан Крулик взяли участь у виїзному засіданні на базі Володими-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського. Під час зустрічі з колегами було обговорено ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” (першого та другого рівнів вищої освіти), “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Розглянуто ряд питань, зокрема такі напрями роботи з удосконалення освітнього процесу, спрямованого на формування основ професіоналізму в майбутніх фахівців, як:

• удосконалення навчально-методичного забезпечення за кредитно-модульною системою організації навчання;
  • впровадження сучасних технологій і методик навчання;
  • удосконалення проєктної методики навчання;
  • орієнтація процесу навчання на всебічний розвиток особистості студента;
  • організація науково-методичної роботи над індивідуальним проблемним питанням.

Щиро дякуємо колегам за плідну зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю.