Участь викладачів кафедри у виставці творів мистецтва, організованій Хмельницькою обласною організацією Національної спілки художників України

24 серпня 2923 року, до Дня Незалежності України, Хмельницькою обласною організаціяєю Національної спілки художників України було організовано виставку творів мистецтва. Разом з членами Національної спілки художників України у виставці взяла участь к.пед.н., доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Корницька Лариса Анатоліївна.

В експозиції виставки було представлено яскраві та самобутні твори образотворчого мистецтва, виконані з любов’ю до України. Адже серед них були й колоритні мальви (ткацтво), й образи українських дівчат (живопис, нетканий гобелен), й самобутній розпис тощо.

Щиро дякуємо митцям за таку яскраву та емоційно забарвлену експозицію. Дякуємо також ЗСУ за можливість творити та проводити такі виставки в рідній, Незалежній Україні!