Участь викладачів кафедри у Всеукраїнському семінарі «Особливості реформування змісту технологічної освіти» (09 лютого 2023 р.)

9 лютого 2023 року в дистанційному режимі викладачі кафедри Ірина Андрощук та Ігор Андрощук прийняли участь у Всеукраїнському семінарі «Особливості реформування змісту технологічної освіти». Організаторами семінару виступали Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active», МБО «Лідер якості».

Під час семінару було розглянуто актуальні проблеми технологічної освіти й напрями їх удосконалення, зокрема:

• «Використання системи інтерактивно-дистанційного навчання при вивченні предмета «Технології» (спікер Ірина Воронцова);
  • «Урок «Міні-проект «Цікава наука»» (спікер Олександра Стукало);
  • «Мистецтво презентації: Як підготувати виступ і представити творчий проект» (спікер Лілія Кільдерова);
  • «Робототехніка як елемент технологічної підготовки майбутніх учителів трудового навчання» (спікер Радченко Олександр);
  • «Гуманітаризація освітньої галузі «Технології» (спікер Лідія Сліпчишин).

Запис семінару розміщено за посиланням:

Щиро дякуємо організаторам семінару та спікерам за ґрунтовні доповіді.