Участь викладачів кафедри у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у професійній освіті України» (15 лютого 2023 р.)

15 лютого 2023 року в дистанційному форматі викладачі кафедри Ігор Андрощук, Ганна Красильникова, Сергій Красильников, Іван Герніченко, Віктор Приймак, Дмитро Храпач взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у професійній освіті України». Організаторами науково-практичного семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, ГО «Ukraine Active», ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти». В рамках проведення семінару відбулося підвищення кваліфікації педагогічних працівників (3 години / 0,1 ЄКТС).

Запис семінару розміщено за посиланням: