Участь викладачів кафедри у Всеукраїнському марафоні «Практичні кейси: освітній менеджмент та управління, психолого-педагогічна підтримка, інклюзивний підхід»

18-20.04.2023 року викладачі кафедри Красильникова Г.В., Красильников С.Р. взяли участь у Всеукраїнському марафоні «Практичні кейси: освітній менеджмент та управління, психолого-педагогічна підтримка, інклюзивний підхід», який організовував Інститут модернізації змісту освіти.

Під час триденного марафону спікери висвітлили такі теми: «Практичні кейси: освітній менеджмент та управління», «Практичні кейси: психолого-педагогічна підтримка», «Практичні кейси: інклюзивний підхід». Отримані знання будуть використані при подальшому удосконаленні навчальних дисциплін та освітнього процесу підготовки фахівців різних спеціальностей та рівнів вищої освіти.