Участь викладачів кафедри у VІІ Всеукраїнських педагогічних читаннях до 95-річчя від дня народження академіка С.У.ГОНЧАРЕНКА

14 червня 2023 року відбулися Всеукраїнські педагогічні читання «Особистісний і професійний розвиток дорослих: проблеми і перспективи» до 95-річчя від дня народження академіка С.У. Гончаренка. Від кафедри з доповіддю «Прогностичний потенціал науково-педагогічної спадщини Семена Устимовича Гончаренка» виступила професор Ганна Красильникова. Вона поділилася спогадами про участь Семена Устимовича в циклічній міжнародній конференції «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи», яка проводиться з 2001 року.

Учасники педагогічних читань у своїх виступах з теплотою згадувала видатного вченого дидакта, колегу, учителя, наставника. У своєму виступі кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу андрагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України А.М. Самко на тему «Велике життя Великої Людини» презентувала учасникам зібрання результати дослідження творчого шляху С.У. Гончаренка та його наукових здобутків.

Зі спогадами виступили доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України Н.Г. Ничкало, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України, академік-секретар Відділення загальної середньої освіти і цифровізації освітніх систем О.І. Ляшенко, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, член-кореспондент НАПН України, вчений секретар Відділення загальної середньої освіти НАПН України Ю.І. Мальований, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України, директор ННІ педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Р.С. Гуревич та ін.

В заключному слові виступила доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН УкраїниЛ.Б. Лук’янова, від імені організаторів педагогічних читань вона висловила вдячність усім учасникам пленарного засідання за добру пам’ять про видатного українського вченого С.У. Гончаренка.