Участь викладачів кафедри у вебінарі «Формування нових механізмів управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні»

29 вересня 2023 року в рамках реалізації проєктуErasmus+ «PAGOSTE» відбувся вебінар «Формування нових механізмів управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні», організований Міністерством освіти і науки України.

Спікерами виступили представники Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного транспортного університету та Української інженерно-педагогічної академії, які поділилися досвідом підготовки викладачів професійної освіти та впровадження механізму партнерства із стейкхолдерами у процесі цієї підготовки.

У доповіді доктора педагогічних наук, професора, директорки Інституту професійної освіти НАПН України Валентини Радкевич презентована створена у межах проєкту платформа «Партнерський простір 015». Отримана інформація буде використана викладачами кафедри при оновленні змісту фахових дисциплін підготовки фахівців за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.