Участь викладачів кафедри у вебінарі «Створення віртуального освітнього середовища для підтримки навчального процесу засобами Google Sites»

17 лютого 2023 року у дистанційному форматі доценти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Вікторія Хренова та Сергій Красильников взяли участь у вебінарі «Створення віртуального освітнього середовища для підтримки навчального процесу засобами Google Sites».

Під час трансляції було розглянуто модель організації віртуального навчального середовища через персональний сайт, створений за допомогою сервісу GOOGLE SITES.

Спікер окреслила можливості можливості використання персонального сайту в освітньому процесі, зокрема й для організації дистанційного навчання.

Учасники вебінару отримали чітку інструкцію зі створення власного сайту за допомогою сервісу Google Sites, навчилися будувати сторінки та налаштовувати дизайн сайту.