Участь викладачів кафедри у вебінарі «Конфіденційність, безпека і захист інформації у використанні цифрових інструментів Google»

9 лютого 2023 року Академія цифрового розвитку провела вебінар на тему «Конфіденційність, безпека і захист інформації у використанні цифрових інструментів Google». Згідно з програмою вебінару викладачі кафедри Професор Красильникова Г.В. та доцент Красильников С.Р. ознайомилися з особливостями організації захищеного простору інформаційно-навчального середовища на базі рішень Google Workspace for Education, шляхами підвищення продуктивності праці в онлайн-просторі за допомогою цифрових інструментів Google та ін. За результатами складання підсумкового іспиту учасники вебінару отримали відповідні сертифікати.