Участь викладачів кафедри у вебінарі «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти у закладах вищої освіти мистецького спрямування»

19 грудня 2023 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва взяли участь у вебінарі «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти у закладах вищої освіти мистецького спрямування», що було організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти. Захід проходив в онлайн-форматі на платформі Zoom.

На початку заходу прозвучали вітальні слова від: Ольги Россошанської – виконуючої обов’язки Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти; Лесі Смирної – членкині Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;

Олександр Хименко – керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти висвітлив питання, що стосувалися правових засад системи забезпечення якості вищої освіти.

Олена Єременко – заступниця Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти розкрила тему: «Внутрішня система якості в мистецьких закладах вищої освіти: виклики та поради».

Ганна Денискіна – керівниця відділу акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти акцентувала увагу присутніх на особливостях підготовки акредитаційної справи.

Лідія Макаренко – кандидатка мистецтвознавства, виконуюча обов’язки завідувача кафедри вокального мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти окреслила питання, пов’язані з особливостями залучення стейкхолдерів до формування ОП за мистецькими спеціальностями.

На завершення вебінару спікери дали вичерпні відповіді на питання учасників вебінару.

Дякуємо Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти та Державному агентству України з питань мистецтв та мистецької освіти за надзвичайно корисний та актуальний захід.