Участь викладачів кафедри у V Всеукраїнському відкритому дистанційному конкурсі-виставці декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки»

24 січня 2022 року Комунальний заклад «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради анонсував V Всеукраїнський відкритий дистанційний конкурс-виставку декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки». Доо участі було запрошено майстрів та аматорів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Реєстрація на конкурс розпочалася 1 лютого 2022 року

Завдання заходу: популяризація декоративно-прикладного мистецтва України; · розкриття та підтримка творчого потенціалу майстрів та молоді, що навчаються та працюють у галузі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну; · встановлення творчих контактів і дружніх стосунків між митцями України та закордону.

Участь у конкурсі-виставці можна було взяти за наступними номінаціями: · декоративний розпис (по дереву, склу, левкасу тощо); · художній текстиль (вишивка, ткацтво тощо); · батик (холодний, гарячий батик, розпис по тканині); · писанкарство; · витинанка; · декоративна композиція (декоративний живопис, колаж, вітраж тощо); · аплікація; · образотворче мистецтво (живопис, графіка); · об’ємно-рельєфна композиція (скульптура, квілінг, джутова філігрань, рельєфне панно тощо); · прикраси та аксесуари; · художня кераміка та гончарство; · плакат.

Учасників було зареєстровано, проте в зв’язку з початком повномаштабного вторгнення ворога в Україну, проведення всіх його подальших етапів було відтерміновано на невизначений час. Згодом твори було оцінено та визначено переможців. 30 грудня 2022 року дипломи розіслано конкурсантам.

Від кафедри технологічної та професійної освіти участь в конкурсі з твором у такій сучасній інтерпретації техніки художньої обробки матеріалів «фелтинг» як «живопис вовною» прийняла к.пед.н., доцент Вікторія Хренова. Вітаємо її з перемогою в номінації художній текстиль (вишивка, ткацтво тощо). Бажаємо творчої наснаги, успіхів у професійній діяльності та нових звершень.