Участь викладачів кафедри у семінарі «Академічна доброчесність у ЗВО: виклики сьогодення та передові практики», що відбувся 23 травня 2022 року

Викладачі кафедри прийняли активну участь у семінарі «Академічна доброчесність у ЗВО: виклики сьогодення та передові практики», що відбувся 23 травня 2022 року на on-line платформі. Метою семінару є аналіз досвіду формування культури академічної доброчесності та його застосування у подоланні викликів, які постають сьогодні перед закладами вищої освіти в Україні.

Семінар уміщував у собі цикл виступів, що розкривали різні аспекти й проблеми щодо реалізації принципів академічної доброчесності. Особливу увагу зосереджено на проблемних аспектах під час акредитації в контексті реалізації політики академічної доброчесності закладами вищої освіти, процедурах перевірки на плагіат. Після виступу кожного спікера булоо передбачено сесію «запитання-відповіді», де всі учасники семінару мали змогу поставити запитання чи висловити свою думку.

Пряма трансляція здійснювалася youtubе каналі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=042WrSb47i4&ab_channel=SumyNationalAgrarianUniversity

Щиро дякуємо організаторам семінару та спікерам за змістовні доповіді.