Участь викладачів кафедри у роботі журі обласної виставки-конкурсу академічного рисунку «Срібний штрих»

13 квітня 2023 року доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Корницька Лариса Анатоліївна та старший викладач кафедри Крулик Богдан Володимирович взяли участь у роботі журі обласної виставки-конкурсу академічного рисунку «Срібний штрих» – учнів мистецьких шкіл. Організатор конкурсу – Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.

Метою обласної виставки-конкурсу академічного рисунку «Срібний штрих» – учнів мистецьких шкіл є збереження та популяризація національної академічної школи; виявлення та підтримка обдарованих дітей – учнів класів, відділів образотворчого мистецтва шкіл мистецтв та дитячих художніх шкіл області; підвищення художньо-виконавського рівня, сприяння творчій реалізації учнів; узагальнення методик викладання рисунку в мистецьких школах області.