Робота викладачів кафедри у складі журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Національного центру «Мала академія наук України». Відділення технічних наук, секція «науково-технічна творчість та винахідництво»

13 січня 2023 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України секції «науково-технічна творчість та винахідництво» (відділення технічних наук). Постерний захист та наукова конференція відбулися на базі Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького.

У складі журі працювали викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва к.пед.н., доцент Іван Герніченко та к.пед.н., доцент Олександр Лівшун. У якості голови журі наукового відділення прийняла участь викладач кафедри технології та конструювання Хмельницького національного університету к.т.н., доцент Галина Швець.

На конкурс молодими та надзвичайно талановитими науковцями цього року було представлено роботи з цікавими та корсиними для суспільства ідеями. На особливу увагу, на думку журі конкурсу, заслуговують роботи, направлені на покращення умов служби наших захисників (розробка термокуртки для ЗСУ) та якості виконання ними військових завдань (розробка роботизованої машинки для ближньої розвідки).

Вітаємо переможців першого етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Бажаємо усім конкурсантам подальших творчих та наукових успіхів, реалізації всіх планів та задумів!