Участь викладачів кафедри у програмі підвищення кваліфікації «Підготовка грантової заявки – від теорії до практики»

З 29.03.2021 р. до 20.05.2021 р. на базі Центру післядипломної освіти пройшли курси підвищення кваліфікації за програмою «Підготовка грантової заявки – від теорії до практики» для викладачів Хмельницького національного університету.

Участь у курсах підвищення кваліфікації взяли: д. пед. н., професор Ірина Андрощук; к. пед. н., доцент Іван Герніченко; к. пед. н., доцент Вікторія Хренова; к. пед. н., старший викладач Олена Самборська; к. пед. н., старший викладач Вікторія Білик.

Досвідчені лектори під час вивчення курсу змоделювали реальний процес підготовки та презентації грантової заявки. Учасники курсу працювали у командах. Фінальним етапом курсу став пітч – презентація грантової заявки широкій аудиторії протягом п’яти хвилин.

За результатами успішного проходження курсу викладачі кафедри не тільки отримали безцінний досвід та сертифікати, що засвідчують участь, а й розроблені та готові до подання грантові заявки:

• «Інтерактивна мапа «Декоративно-ужиткове мистецтво Хмельниччини»», розробниками якої є д. пед. н., професор Ірина Андрощук; к. пед. н., доцент Вікторія Хренова; к. пед. н., старший викладач Олена Самборська;
  • «Гроші не ціль, а засіб досягнення цілей», розробниками якої є к. пед. н., доцент Іван Герніченко та к. пед. н., старший викладач Вікторія Білик.

Щиро вдячні організаторам та спікерам курсу, адже отримали змогу навчатись у кращих та успішних колег!