Участь викладачів кафедри у міжкафедральному науковому семінарі щодо публічної презентації наукових результатів дисертації здобувачки наукового ступеня «доктор філософії» за спеціальністю 011  Освітні, педагогічні науки Довгополик Катерини Анатоліївни

28 грудня 2023 року в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбувся міжкафедральний науковий семінар щодо публічної презентації наукових результатів дисертації здобувачки наукового ступеня «доктор філософії» за спеціальністю 011  Освітні, педагогічні науки Довгополик Катерини Анатоліївни  на тему: «Підготовка майбутніх учителів трудового навчання та технологій до використання  SMART-комплексів у професійній діяльності» (наказ №186 від 22 грудня 2023 р.).

Захід відбувся у змішаному форматі (з використанням сервісу Google Meet) за участі науковців кафедри загальної педагогіки і спеціальної освіти; кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності; кафедри технологічної освіти та природничих наук Ізмаїльського державного гуманітарного університету, а також представників кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва: зав. кафедри, д.пед.н., професора Ірина Андрощук, к.пед.н., доцента Івана Герніченко, к.пед.н., доцента Вікторії Хренової, к.пед.н., ст. викладача Олени Самборської та к.пед.н., ст. викладача Євгена Бохонько.

Під час семінару Довгополик Катерина Анатоліївна презентувала присутнім результати наукових досліджень, дала відповіді на запитання. Викладачі кафедри взяли активну участь в обговоренні результатів дослідження, визнавши його ґрунтовним та актуальним. Присутні одноголосно підтримали пропозицію рекомендувати дисертацію до захисту.

Щиро дякуємо колегам за надану можливість і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.