Участь викладачів кафедри у Літній школі стійкості – 2023

З 21 по 25 серпня 2023 року тривала робота Літньої коли стійкості 2023 – освітньої платформи для професійного зростання педагогічних працівників Хмельницької міської територіальної громади в умовах воєнного часу. Протягом п’яти днів тренери та учасники працювали на 21 локації, базою для яких вкотре став комунальний заклад загальної середньої освіти «Початкова школа №1 Хмельницької міської ради». Кожен мав можливість обрати цікаві для себе теми. Захід проводиться уже вдруге. Цьогоріч до нього приєднались близько трьох сотень педагогів Хмельницької міської територіальної громади. Організатор – Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

«Вміння бути стійким під час війни дуже важлива якість для вчителя, саме тому друга Літня школа і називається Школа стійкості. Педагог має бути гнучким, стриманим, вміти себе активізувати в будь-якій ситуації – спуститися з дітками до сховища, повернутися та продовжити урок», – зазначила директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Оксана Ратушняк.

Метою Літньої школи було:
– підвищення професійного рівня розвитку творчого потенціалу педагогів Хмельницької МТГ, удосконалення їх професійних компетентностей;
– збагачення сучасними ідеями, трендами та інноваційними технологіями навчання та виховання, що потребують змін відповідно до викликів воєнного часу;
– формування професійної та психологічної стійкості;
– посилення теоретичної та практичної підготовки педагогів, зростання рівня їхньої педагогічної майстерності;
– обмін досвідом та ідеями.

В рамках роботи Літньої школи к.пед.н., доцентом кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хреноваою Вікторією Валеріївною було проведено заняття на тему «Відео майстер-клас: особливості підготовки та запису».

Щиро дякуємо Центру професійного розвитку педагогічних працівників за можливість долучитись до обміну досвідом та ідеями з колегами, ЗСУ – за можливість збагачувати свій професійний досвід!