Участь викладачів кафедри у IV Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА».

20 жовтня 2022 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва взяли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися видатні науковці, зокрема Кремень Василь Григорович, президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії наук України і Національної академії педагогічних наук України; Шумік Ірина Володимирівна, генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, кандидат наук з державного управління; Радкевич Валентина Олександрівна, директор Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України; Ничкало Нелля Григорівна, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України та інші.

Було відмічено актуальні потреби професійної освіти в умовах воєнного і повоєнного часу, зосереджено увагу на реаліях та викликах, які стоять перед професійною освітою на сьогодні.

В межах роботи конференції працювали такі секції:

СЕКЦІЯ 1. Інформатизація суспільства та цифровізація освіти для прискорення повоєнного відновлення економіки і сталого розвитку держави

СЕКЦІЯ 2. Державно-приватне партнерство: нова парадигма управління розвитком професійної та фахової передвищої освіти

СЕКЦІЯ 3. Соціогуманітарний розвиток особистості у закладах освіти: від академічної свободи до соціальної відповідальності

СЕКЦІЯ 4. Підготовка та професійний розвиток педагогічних працівників у системі безперервної освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід

СЕКЦІЯ 5. Екологізація освіти для повоєнної відбудови економіки та енергетичної незалежності України

СЕКЦІЯ 6. Підготовка майбутніх фахівців до підприємницької діяльності та кар’єрного зростання.

Зокрема у роботі секційних засідань взяли участь викладачі кафедри  Ірина Андрощук, Ігор Андрощук, Ганна Красильникова, Вікторія Хренова, Іван Герніченко, Олена Самборська, Олена Міщенко, Віктор Приймак.

Щиро дякуємо організаторам конференції за плідну працю та високий рівень організації конференції.