Участь викладачів кафедри у ІІІ науково-практичній Всеукраїнській конференції «Народне мистецтво Бойківщини: історія та сучасність»

11 травня 2023 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва взяли участь у ІІІ науково-практичній Всеукраїнській конференції «Народне мистецтво Бойківщини: історія та сучасність». Відкриття конференції відбулося у залі Державного історико-культурного заповіднику «Нагуєвичі» (с. Нагуєвичі, Дрогобицький район) у змішаному форматі, завдяки чому частина учасників мала змогу долучитися до заходу з використанням сервісу Zoom.

Конференцію приурочено до 107-ї річниці з Дня смерті Івана ФРАНКА та 90-ї річниці від Дня народження заслуженого майстра народної творчості України Мирослави КОТ.

З вітальним словом виступили: директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», кандидат історичних наук, доцент Богдан ЛАЗОРАК; доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Леонід ОРШАНСЬКИЙ.

Захід пройшов в атмосфері творчої співпраці митців та науковців. Щиро дякуємо організаторам за можливість долучитись до цієї вагомої з точки зору мистецтва та науки події, що дала поштовх до нових досліджень в цій галузі.