Участь викладачів кафедри у ІІ Регіональній науково-практичній конференції «Реалізація проєктної діяльності у професійному спрямуванні предметів загальноосвітньої підготовки в ЗП(ПТ)О»

25 червня 2024 року викладачі кафедри взяли участь у ІІ Регіональній науково-практичній конференції «Реалізація проєктної діяльності у професійному спрямуванні предметів загальноосвітньої підготовки в ЗП(ПТ)О, яка відбулася на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг». У конференції взяли участь педагогічні працівники закладів професійної освіти області, методисти, науковці.

Вітальним словом відкрила пленарне засідання директорка Науково-методичного центру ПТО та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області канд. пед. наук, доц. Людмила ШЕВЧУК та розповіла про особливості запровадження STEM-технологій у професійній освіті.

Директорка ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» канд. пед. наук Евеліна Царьова привітала гостей конференції та висловила побажання плідної роботи учасникам конференції. Педагоги професійного навчання Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг продемонстрували досягнуті результати реалізації проєктної діяльності в освітньому процесі підготовки кваліфікованих робітників різних професій на уроках математики, історії, виробничого навчання тощо.

З доповіддю «Підготовка магістрів професійної освіти до проєктної діяльності в ЗП(ПТ)О» виступили викладачі кафедри проф. Ганна КРАСИЛЬНИКОВА та доц. Сергій КРАСИЛЬНИКОВ.

Щиро дякуємо адміністрації та колективу Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг за запрошення на конференцію.