Участь викладачів кафедри у І Міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції розвитку педагогіки та освіти в умовах цифрових трансформацій (ВyteEd-2024)»

Впродовж 17–19 квітня 2024 року викладачі кафедри взяли участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції розвитку педагогіки та освіти в умовах цифрових трансформацій (ВyteEd-2024)», що відбувалася на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Насичена програма конференції містила як традиційні виступи провідних науковців України та представників європейських закладів-партнерів, так і проведення релаксаційного тренінгу «Профілактика емоційного вигорання: весняний антистрес», конкурс стендових доповідей і виступи аспірантів з України та Китаю.

Щиро дякуємо організаторів конференції за змістовну наукову конференцію.