Участь викладачів кафедри технологічної та професійної освіти у вебінарі «Рік функціонування інформаційної системи Національного агенства NAQA.SVR»

7 березня 2023 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Ірина Андрощук, Ігор Андрощук, Ганна Красильникова, Сергій Красильников, Іван Герніченко прийняли участь у вебінарі «Рік функціонування інформаційної системи національного агентства NAQA.SVR» для представників закладів вищої освіти.

Організатором заходу виступило Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Вебінар організовано з метою підвищити ефективність взаємодії закладів та установ з інформаційною системою NAQA.Svr.

Під час вебінару представники закладів вищої освіти, Міністерства освіти і науки та Національного агентства розповіли про особливості роботи з інформаційною системою, розібрали типові питання та помилки закладів та установ при роботі з системою, а також розглянули специфіку використання NAQA.Svr закладами зі специфічними умовами.

Запис вебінару опубліковано на Youtube каналі Національного агентства