Участь викладачів кафедри технологічної та професійної освіти у панельній дискусії «Якісна реалізація та оновлення освітніх програм в галузі 01 Освіта/Педагогіка: імплементація наказу Міністерства освіти і науки України № 1006 від 11.11.2022 р.»

27 лютого 2023 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Ірина Андрощук, Ігор Андрощук, Вікторія Хренова, Іван Герніченко прийняли участь у панельній дискусії «Якісна реалізація та оновлення освітніх програм в галузі 01 Освіта/Педагогіка: імплементація наказу Міністерства освіти і науки України № 1006 від 11.11.2022 р.» для представників закладів вищої освіти, що готують фахівців з педагогічних спеціальностей.

Організаторами заходу виступили Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міністерство освіти і науки України, Національне агентство кваліфікацій, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди. Під час заходу були надані роз’яснення та висвітлено дискусійні питання, що стосуються імплементації наказу Міністерства освіти і науки України № 1006 від 11.11.2022 р. «Деякі питання розміщення державного (регіонального) замовлення, поєднання спеціальностей (предметних спеціальностей), спеціалізацій та присвоєння професійних кваліфікацій педагогічних працівників закладами фахової передвищої, вищої освіти» та необхідності змін в освітніх програмах галузі 01 Освіта / Педагогіка. Панельна дискусія була спрямована на те, щоб стати платформою для формування спільного бачення підготовки майбутніх педагогів.

Щиро дякуємо організаторам за організацію панельної дискусії та роз’яснення дискусійних аспектів.