Участь викладачів кафедри технологічної та професійної освіти у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Трудове навчання та технології: сучасні реалії та перспективи розвитку», присвяченої пам’яті академіка Дмитра Олександровича Тхоржевського, яка відбулася 27 травня 2022 року

27 травня 2022 року викладачів кафедри технологічної та професійної освіти взяли участь у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Трудове навчання та технології: сучасні реалії та перспективи розвитку», присвяченої пам’яті академіка Дмитра Олександровича Тхоржевського.

На пленарному засіданні з доповіддю «Співпраця зі стейкхолдерами в процесі підготовки майбутніх вчителів трудового навчання» виступила доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Андрощук Ірина Василівна. Під час доповіді була зосереджена увага на обґрунтуванні доцільності залучення певних груп стейкхолдерів з урахуванням їхньої зацікавленості в удосконаленні освітніх програм та підвищенні ефективності освітнього процесу та вагомості думки з того чи іншого освітнього завдання. Виокремлено основні очікувані результати від залучення різних груп стейкхолдерів та форми співпраці з ними.

Також доповіді з актуальних проблем були представлені викладачами кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, зокрема:

Андрощук Ігор Петрович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету виступив з доповіддю на тему «Особливості підготовки майбутніх вчителів трудового навчання у ЗВО в контексті акредитаційних вимог».

Самборська Олена Валентинівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету виступила з доповіддю «Особливості підготовки майбутніх учителів технологій та інформатики до застосування сервісів Веб 2.0 під час проведення онлайн-уроків».

Хренова Вікторія Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету виступила з доповіддю «Підготовка майбутніх учителів трудового навчання до використання новітніх технологій художнього оброблення матеріалів».

Корницька Лариса Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету доповідала на тему «Формування творчих здібностей здобувачів вищої освіти в процесі опанування мистецьких дисциплін».

Білик Вікторія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету виступила з доповіддю «Особливості викладання дисципліни «Проєктування швейного виробництва» майбутнім бакалаврам професійної освіти».

Герніченко Іван Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету виступив з доповіддю «Розвиток інтелектуальних умінь учнів під час  виконання навчальних проєктів».

Лівшун Олександр Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету виступив з доповіддю на тему «Формування професійної майстерності майбутнього вчителя трудового навчання в процесі вивчення технології обробки деревини». Дякуємо організаторам конференції за проведення наукового заходу на високому науковому рівні, цікаві й змістовні доповіді.