Майстер-клас на тему «Різдвяні солом’яні ангели» Красильникової Ірини Валеріївни для здобувачів вищої освіти за ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика»

14 грудня 2021 року для здобувачів вищої освіти, що навчаються за ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» було проведено майстер-клас на тему «Різдвяні солом’яні ангели».
Проводила майстер-клас Красильникова Ірина Валеріївна – майстер декоративно-ужиткового мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій та безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
Ірина Валеріївна детально охарактеризувала матеріали, інструменти та пристосування, що використовуються для виготовлення ангела та обґрунтувала їх вибір.

Пояснила як саме підготувати солому до роботи, показала поетапно виготовлення солом’яного ангела, детально охарактеризовуючи кожен з етапів.

Під час майстер-класу здобувачі підвищили свою майстерність та опанували навичками виготовлення ангела з соломи та інших матеріалів, зокрема: атласної стрічки, паперової стрічки, термоусадочної трубочки для ізоляції проводів.

Щіро дякуємо Ірині Валеріївні за насичений та інформативний майстер-клас.