Участь викладачів кафедри Богдана Крулика та Вікторії Хренової в оцінюванні творів учнів і вихованців закладів позашкільної освіти м. Хмельницького у складі журі міського конкурсу «Різдвяна феєрія»

16 грудня 2022 року у виставковій залі Хмельницької художньої школи (вул. Проскурівська, 67) відбувся конкурсний перегляд та оцінювання творів учасників міського конкурсу української народної іграшки та різдвяно-новорічної атрибутики «Різдвяна феєрія».

Міський конкурс української народної іграшки та різдвяно-новорічної атрибутики серед учнів та вихованців закладів позашкільної освіти м. Хмельницького «Різдвяна феєрія» проводиться з ініціативи Хмельницької дитячої музичної школи № 3 і має за мету: виховання художнього смаку та формування в учнів практичних вмінь і навичок з виготовлення різдвяноноворічної атрибутики та українських народних іграшок з використанням різноманітних матеріалів і технік; відродження національних традицій у виготовленні іграшки як частки матеріальної і духовної культури народу; виявлення та підтримку обдарованих дітей та молоді міста; популяризацію дитячої художньої творчості; співпрацю та обмін досвідом між викладачами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва мистецьких шкіл міста.

Організаторами Конкурсу є управління культури і туризму Хмельницької міської ради та Хмельницька дитяча музична школа № 3.

Конкурс проводився протягом листопада – грудня у два етапи:
І етап – до 14.12.2022р. – подання художніх робіт на конкурсний перегляд журі;
ІІ етап – з 21.12.2022р. до 09.01.2023р. – виставка українських народних іграшок та різдвяно-новорічної атрибутики «Різдвяна феєрія».

Свої роботи представили 5 мистецьких шкіл міста Хмельницького. Вік учнів, які взяли участь у виставці, від 6 до 16 років.

21 грудня о 16:00 у Хмельницькій художній школі відбудеться  відкриття  виставки  робіт  учасників міського конкурсу «Різдвяна феєрія – 2022». Запрошуємо усіх охочих відвідати виставку! Експозиція подарує вам незабутні враження в атмосфері новорічно-різдвяних свят. Виставка триватиме з 21 грудня 2022 року по 9 січня 2023 року.