Участь викладачів й здобувачів кафедри у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми технологічної та професійної освіти», яка проходила на базі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка 30 травня 2023 р.

30 травня 2023 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва хмельницького національного університету прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми технологічної та професійної освіти», яка проходила на базі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка 30 травня 2023 р.

Робота конференції проходила за такими напрямами:

1. Теоретико-методологічні аспекти підготовки майбутніх учителів трудового навчання та технологій, педагогів професійної освіти в закладах вищої освіти.

2. Компетентнісний підхід у технологічній та професійній освіті.

3. Інноваційні технології  у технологічній та професійній освіті.

4. Особливості організації освітнього процесу у закладах освіти в умовах Нової української школи.

5. Становлення та розвиток технологічної та професійної освіти в Україні та за кордоном.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Андрощук Ігор Петрович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету. Наголосив на єдності освітянської спільноти у вирішенні проблем щодо підготовки майбутніх вчителів у закладах освіти.

На пленарному засіданні з доповіддю на тему «Проблеми та перспективи підготовки майбутніх учителів трудового навчання та технологій в контексті сучасних вимог» виступила Андрощук Ірина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету.

До роботи секційних засідань активно долучилися й інші викладачі й здобувачі кафедри, обговоривши актуальні проблеми технологічної та професійної освіти.

Щиро дякуємо організаторам за організацію конференції та співпрацю.