Участь у Всеукраїнському фестивалі ляльок-мотанок «Наша лялька»

Протягом 17-26 вересня 2022 року на сторінці культурно-просвітницького центру СвітЛиця у соціальній мережі Facebook можна було оцінити та переглянути роботи, які з різних міст України надіслали учасники Всеукраїнського фестивалю ляльок-мотанок «Наша лялька». По-над 100 майстринь представили світлини та відео своїх ляльок, від традиційної до тематичних, які є відображенням нашого сьогодення: незламності, сили, боротьби, жаги до Перемоги.

Серед учасників фестивалю: Олена Самборська – к.пед.н., старший викладач кафедри ТПО і ДМ з композицією «Лялечки-подруги»; Орися Панчук – студентка 4 курсу, ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» (керівник – к.пед.н., старший викладач Олена Самборська); Іванна Рожкова – студентка 2 курсу, ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інфораматика» другого (магістерського) рівня вищої освіти (керівник – к.пед.н., доцент Вікторія Хренова); Мар’яна Білик – студентка 1 курсу, ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інфораматика» другого (магістерського) рівня вищої освіти (керівник – к.пед.н., доцент Вікторія Хренова).

Всі учасники фестивалю отримали дипломи.

Приємно й те, що участь у фестивалі взяла випускниця кафедри за ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інфораматика» – Лідія Малишко, яка продовжує вдосконалювати свою майстернісь у створенні ляльок-мотанок та навчати своїх учнів.

Бажаємо всім учасникам фестивалю творчої наснаги та мирного неба над Україною!