Участь у обласній виставці-конкурсі художніх виробів з витинанки «Мережане сяйво Шевченківського слова»

З 25 січня по 25 лютого 2022 року Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтв було організовано обласну виставку-конкурс художніх виробів з витинанки «Мережане сяйво Шевченківського слова». У виставці-конкурсі представлено 127 творчих робіт у техніці витинанки 78 авторів. Серед них викладачі мистецьких навчальних закладів, працівники культури, викладачі та студенти закладів вищої освіти. Основною вимогою до учасників виставки було дотримання шевченківської тематики. Переважна більшість авторів брали сюжети своїх робіт з поетичних та прозових творів Великого Кобзаря. Виставка-конкурс є даниною пам’яті, вшанування та популяризації його творчої спадщини.

У конкурсі-виставці взяли участь також й викладачі та здобувачі вищої освіти Хмельницького національного університету, кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. Богдан Крулик, старший викладач кафедри ТПОДМ, презентував художній виріб «Тарас».

Здобувачка групи ДМ-19-1 Ольга Паламарчук дебютювала із художнім виробом «Наймичка», виконаним під керівництвом старшого викладача кафедри Богдана Крулика.

Здобувачка групи ТН-18-1 Ольга Назарова представила на виставці художню роботу у техніці витинанки, виконану під керівництвом к. пед. н., доцента кафедри ТПОДМ Вікторії Хренової.

Рішенням журі Обласної виставки-конкурсу художніх виробів з витинанки «Мережане сяйво Шевченківського слова» було прийнято нагородити Богдана Крулика дипломом за зайняте I місце  та Ольгу Паламарчук дипломом за зайняте III місце. Дипломами за участь у виставці-конкурсі відзначено Вікторію Хренову та Ольгу Назарову.

Детальніше ознайомитись із заходом можна, переглянувши відеосюжет інформаційного телерадіоканалу Хмельницької області «Перший Подільський».