Участь студентки Наталії Ключки у онлайн-конкурсі творчих робіт «Prime Art» в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» 5 грудня 2020 року

Здобувач магістерського рівня вищої освіти Наталія Ключка, яка навчається на освітньо-професійній програмі «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» студентка гр. ПОшм-20-1, взяла участь у онлайн-конкурсі творчих робіт «Prime Art» який проходив впродовж листопада-грудня 2020 року у Вищій технічній школі в Катовіце (Польща).  Під керівництвом канд. пед. наук, старшого викладача Білик Вікторії Володимирівни.

Конкурсний напрямок – моделювання одягу, номінація – «шитий одяг». На конкурс представлено модель «Зв’язок часів».

В основу покладено ідею зв’язку часів, в якій використано мотиви трипільської орнаментики, її символи та кольорова гама. У декорі моделі одягу присутні солярні знаки і символи: спіралі, кола, сварги, хрести, хвилі, ромби. Спосіб декорування – розпис акриловими фарбами, витий шнур, мідна фурнітура.

Форма моделі, базується на контрасті двох форм – прямої та об’ємної. Кольорова гама – кремово-коричнева, що використовує теплі кольори натуральних матеріалів з додаванням кольорів бронзи і теракоти та кольору умбри (коричнево-зеленої) для м’якого контрасту між ними.

Сучасними тенденціями моди є екологічність, натуральність, використання етнічних елементів в сучасному одязі, що й розкрито у зазначеній темі – «Зв’язок часів».