Участь студентки кафедри у Волинському регіональному форумі «Реформа шкільного харчування: виклики, досягнення, перспективи»

24 січня 2024 року студентка групи ТНс-23-1 Анастасія Шворак взяла участь у Волинському регіональному форумі «Реформа шкільного харчування: виклики, досягнення, перспективи», який було організовано і проведено Управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації на базі ліцею села Вербки. Форум зібрав представників органів місцевого самоврядування та громад для того, щоб презентувати напрацювання в межах реформи, продемонструвати успішні кейси впровадження змін, обговорити подальші кроки та плани.

Мета Волинського регіонального форуму «Реформа шкільного харчування: виклики, досягнення, перспективи» – забезпечення дітей здоровими та поживними обідами у закладах освіти, реалізація поставлених цілей, передбачених Стратегією реформи шкільного харчування на період до 2027 року.

У заході взяли участь: начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, генеральний директор Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина Шумік, представники Офісу реформи системи шкільного харчування. Частина гостей, експертів долучились онлайн. На форумі також були присутні начальники районних військових адміністрацій, сільські, селищні, міські голови територіальних громад, керівники органів управління освітою територіальних громад, закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, директори закладів освіти обласного підпорядкування, представники сфер, які дотичні до організації харчування дітей у закладах освіти.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась перша леді Олена Зеленська, яка є ініціатором реформи шкільного харчування з 2020 року. Начальник Волинської обласної військової адміністрації під час виступу зазначив, що правильне харчування – це одна з кращих інвестицій у здоров’я та розвиток дітей.

З доповіддю «Здорові діти – здорова нація майбутнє України» виступила директор ліцею села Вербка Дубівської сільської ради Людмила Дрипа. В межах заходу здобувачка освіти за ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Анастасія Шворак, вчитель інформатики ліцею села Вербка Дубівської сільської ради презентувала заклад у доповіді на тему: «Історія НАШОГО закладу».

здобувачка кафедри ТПО і ДМ,

вчитель інформатики ліцею