Участь студентів та викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва у Благодійному аукціоні на підтримку Сил Оборони України

4 жовтня 2023 року Хмельницьким національним університетом спільно з  Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Громадською організацією «Подільський центр громадських ініціатив», Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтв був проведений Благодійний аукціон на підтримку Сил Оборони України.

Студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва не залишились осторонь та спільно із викладачами прийняли активну участь у благодійному аукціоні. За результатами аукціону зібрано 194 тис 700 грн, Частина виручених від продажу лотів – виробів декоративно-прикладного мистецтва, виготовлених нашими студентами та викладачами, за їх бажанням будуть направленні для придбання необхідних засобів нашим захисникам, які боронять Україну на передових позиціях. І нехай це не надвелика допомога, проте це від щирого серця. Зупинятись ми не плануємо, а навпаки, й надалі працювати та докладати максимум зусиль для допомоги нашим воїнам у досягненні такої бажаної та омріяної спільної перемоги!

Слава Україні! Героям слава!