Участь студентів та викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва у онлайн-семінарі «ChatGPT: до(під)ступний помічник»

06 березня 2024 року відбувся благодійного онлайн-семінар «ChatGPT: до(під)ступний помічник» щодо дотримання принципів академічної доброчесності в контексті використання ChatGPT.

Семінар провів Артем Артюхов, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, голова Комітету Національного агентства з питань етики, кафедри менеджменту імені професора Л.І. Михайлової Сумського національного аграрного університету.

Спікер розкрив особливості користування сучасними технологіями, зокрема чатом GPT: небезпеку співіснування з штучним інтелектом, про академічну доброчесність та результати соціальних опитувань щодо користування ним тощо.

У семінарі взяли участь студенти групи ДМ-21 Яна Коваленко, Марина Наумова, Зоряна Дронова, Ольга Нащубська та старший викладач кафедри ТПО і ДМ Богдан Крулик.

Під час семінару був проведений збір коштів на потреби ЗСУ.