Участь студентів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва у загальноуніверситетському Благодійному забігу на підтримку ЗСУ

14 травня 2024 року у Хмельницькому національному університеті відбувся загальноуніверситетський Благодійний забіг на підтримку ЗСУ. Ініціаторами та організаторами даного заходу стали Вільна профспілка працівників Хмельницького національного університету, Громадська організація «Подільський центр громадських ініціатив», відділ навчально-виховної роботи, факультет здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, центр культури та естетичного виховання студентів.

До забігу долучилися 189 учасників. Під номером 1 пробіг здійснив ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ.

Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання DJI Mavic 3 Pro для ССО ЗСУ.

До забігу активно долучилися й студенти кафедри ТПО і ДМ.

Першим перетнув фінішну лінію Микола ШАРГУН, студент гр. ТН-20-1, який навчається за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”. Здобуток студента відзначено грамотою, яку урочисто вручив ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ.

Дякуємо всім учасникам за активну громадянську позицію! Слава Україні! Слава ЗСУ!